Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Tento all-inclusive hotel se nachází na písečné pláži Bavaro, 5 minut jízdy od zábavního parku Manati. Nabízí 456 pokojů, velký bazén, vlastní kasíno a 4 restaurace.

VIK hotel Arena Blanca All Inclusive má klimatizované pokoje s balkonem, lednicí a kabelovou TV. Za příplatek lze využívat trezor a WiFi v prostorách recepce.

Wellness centrum Radiance se salonem krásy poskytuje kompletní služby včetně sauny a masáží.

Na oběd, večeři a občerstvení můžete zajít do několika hotelových restaurací. V restauraci El Mirador se podává snídaně, oběd a večeře formou bufetu. V plážové restauraci El Bucanero si během dne můžete pochutnat na lehkých jídlech a pizze a večer na specialitách mexické kuchyně s výběrem à la carte.Výběr à la carte nabízí také italská restaurace La Trattoria nebo Estrella del Mar s nabídkou mezinárodních pokrmů (některé speciální pokrmy a nápoje nejsou zahrnuty v ceně). Za příplatek můžete v hotelu VIK Cayena Beach stolovat také v gurmánské restauraci La Proa. Provozní doba všech restaurací je k dispozici v oddělení pro styk s veřejností.

All inclusive pobyty v VIK hotel Arena Blanca zahrnují všechna jídla a občerstvení a také dominikánské alkoholické i nealkoholické nápoje po celý den. Za příplatek nabízí hotelový bar široký výběr zahraničních nápojů. V ceně all inclusive jsou dále tenisové kurty a vybavení pro vodní sporty, jako je windsurfing, jízda na kajaku a šnorchlování.

Od hotelu VIK Arena Blanca je vzdálen 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana a 5 minut jízdy od nákupní zóny.

 

CENA OBSAHUJE:

- ubytování dle vybraného termínu

- All Inclusive

- zpáteční letenku

- transfery

- služby česky mluvícího delegáta

 

CENA NEOBSAHUJE:

- pojištění

 

Termíny a počet nocí jsou variabilní, lze upravit na přání klienta, cena je orientační v daném termínu a při nejnižším tarifu letenek, v případě změny cen letenek na trhu se cena může změnit v závislosti aktuální ceny letenky v době knihování

 

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 CK Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook