Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

NÁŠ NÁZOR: velmi vkusně zařízená nadstandardní komfortní vila PRO osm osob, obklopená zelení s výhledem do rýžových polí exotického Bali. Rezidence je vhodná pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi i menši skupinky přátel. Vzhledem k úrovni vily hodnotíme dle našeho ohodnocení toto ubytování: ☀☀☀☀☀ vhodné i pro náročnou klientelu.

 

POLOHA: příjemná mezonetová luxusní rezidence s jedinečným dizajnem ležící v krásných zelených zahradách, obklopená rýžovými poli na exotického Bali. Nachází se v klidné části Kediri, kam dojdete pěší chůzí do místních kaváren, restaurací a trhů v sousedství. Vzdálenost od letiště a hlavního města Denpasar je cca 1,30 minut. Seminyak cca 45 minut, Caggu cca 20 min.
PLÁŽ: cca 500 m cca je krásná písečná pláž s průzračnou vodou, s pozvolným vstupem do moře. Vodní sporty za poplatek. Zázemí na pláži.

UBYTOVÁNÍ: komfortně 2lůžkové pokoje s krásným dizajnem  ( celkem 4 pokoje ) z toho dva pokoje mají přímý vstup do bazénu, jsou nadstandardně moderně a dizajnově zařízené: každá ložnice má koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), šampon, TV, individuálně ovladatelná klimatizace. Ve vile je společná plně vybavená kuchyň, kde se nachází kuchyňský kout, lednička, jídelna, terasa s bazénem. 

Možnosti obsazení: 4x dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, kapacita max pro 8 osob. V ojedinělých  případech možná přistýlka na pokoji – pouze na vyžádání  zpětné ověření.

VYBAVENÍ VILY: rezidence má jedinečný dizajn. Klienti mají možnost plně využívat celý komplex s bazénem, zahradou a terasou. Parkování na pozemku ZDARMA, wifi ZDARMA, žehlička, vysoušeč vlasů. V dosahu rezidence kavárna, obchod, restaurace.

STRAVOVÁNÍ: vlastní strava, snídaně za příplatek

- Termín je variabilní a lze měnit dle klienta  na míru
- Cena se může lišit vzhledem k aktuálním cenám letenek v době jejich knihování. Letenky na zpětné přepotvrzení.
- dostupnost ubytování je vždy na vyžádání a zpětné ověření.
- vízum na Bali a do Indonésie je zdarma při pobytu do 30 dnů. (Je zapotřebí pas platný min. 6 měsíců po návratu z Bali, nejméně dvě volné stránky v pase)

 

Cena obsahuje

  • - 7x ubytování / cena platí při obsazenosti rezidence - to je osm platících dospělých osob
  • - zpáteční letenku včetně letištních tax a poplatků
  • - transfer z letiště Denpasar a zpět

Cena neobsahuje

  • - delegáta
  • - stravování
  • POVINNÉ PŘÍPLATKY:
  • - každé neobsazené lůžko + 4.500 Kč / osobu/pobyt 7 nocí
  • - v případě obsazenosti méně než osmi platícími osobami je nutné uhradit cenu za každé neobsazené lůžko

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook