Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

POLOHA: Hotel se nachází v oblasti Dolomiti Superski, v severoitalské provincii Trentino.  Jen 2 minut pěšky od sjezdovek Val Comelico, které jsou součástí 3 Zinnen Dolomites. Nachází se zde i běžkařské dráhy Padoly, které jsou součástí Dolomiti NordicSki. Na vrcholy kopců vás vyveze jeden z 460ti vleků či lanovek.  Zastávka skibusu se nachází u hotelu. Centrum městečka Padola je cca 400 m od hotelu.

POKOJE: 1-4 lůžkové pokoje mají vlastní soc. zařízení, hygienické potřeby, mini lednička, telefon, fén, LCD/TV a některé pokoje mají trezor. Většina pokojů má balkon s výhledem na hory. Možnost rodinného pokoje.

STRAVOVÁNÍ: polopenze (snídaně – bufet, večeře - servírované, pevně stanovené menu o 3 chodech, salátový bufet, nápoje za poplatek).

VYBAVENÍ HOTELU: recepce, restaurace, úschovna lyží, bar, Wi-Fi ve společných prostorech, trezor, společenská místnost s TV. Můžete zde platit kartou. 

 

Cena obsahuje

  • 7x ubytování s polopenzí
  • povlečení a ručníky
  • závěrečný úklid

3 Zinnenské Dolomity jsou ideálním lyžařským střediskem nejen pro skvělé lyžaře, ale také pro rodiny s dětmi. Velice moderní lyžařské středisko v italských Dolomitech, obklopené velkolepou scenérií, kde si můžete užít svou zimní dovolenou. Lyžaři mohou prozkoumat pět vzájemně propojených lyžařských středisek a 110 km sjezdovek. 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook