Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
icoKal
icoKal

Aprica

Lyžařské středisko Aprica se nachází v údolí Alta Valltelina, které se rozkládá na samém severu Itálie, u města Sondrio nedaleko švýcarských hranic (St. Moritz cca 50 km). V roce 1979 byla Aprica dějištěm MS v klasickém lyžování a dodnes slouží jako tréninkové středisko pro italské slalomáře. Za své opravdu dobré sněhové podmínky po celou sezónu vděčí tomu, že jsou sjezdové svahy převáženě orientované na sever a chráněné lesy. Místní ski areál disponuje lyžařskými terény všech obtížností a svoji trať si zde určitě najde jak výborný lyžař, který ocení kvalitní černé sjezdovky padající do údolí, tak i úplný začátečník. Kromě dvou lyžařských areálů Palabione s nově vybudovanou rychlokabinou a Magnolia, jsou zde také bohaté možnosti relaxace po lyžování - plavecký areál s lázeňskými službami (sauna, solárium, vířivky, turecká lázeň, masáže), hala na volejbal, basketbal a tenis, fitness centrum, diskotéky, restaurace, bary, kavárny, pizzerie a několik supermarketů. I když se jedná zatím o u nás nepříliš známé středisko, budete jeho kvalitami jistě mile překvapeni.

Nadmořská výška: 1.180 – 2.270 m.n.m. Počet vleků a lanovek: 37 Celková délka sjezdovek: 44 km Možnost umělého zasněžení: 80% Obtížnost sjezdovek: 22 km modrých, 16 km červených, 6 km černých Běžecké tratě: 14 km Snowpark: Baraddelo Sjezdovky s nočním osvětlením: sjezdovka Campetti (0,5 km) Vzdálenost z Prahy: 815 km Vzdálenost z Brna: 890 km

Pobytová místa Aprica - Itálie

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook