Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
icoKal
icoKal

Marilleva

Marilleva 900 a Marilleva 1.400 jsou známá střediska zimních sportů, která vynikají nejen přírodními krásami horského masivu Brenta, ale i moderním vybavením a výbornou kvalitou lyžařských tratí. Lyžařský areál Folgarida/Marilleva je umístěný na severních svazích horského masivu Adamello-Presanella a představuje pravý ráj pro milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu. Nabízí 50 km perfektně upravovaných sjezdových tratí od těch méně náročných až po ty nejobtížnější. Díky vzájemnému propojení systémem lanovek a vleků se světoznámou Madonnou di Campiglio je možné na jeden skipas využít až 120 km sjezdových tratí.

Nadmořská výška: 932 – 2.175 m n.m. Počet vleků a lanovek: 24 Celková délka sjezdovek: 50 km Možnost umělého zasněžení: 90 % Obtížnost sjezdovek: 48 % modrých, 38 % červených, 14 % černých Běžecké tratě: 26 km Snowpark: 1 ks (U-rampa na Malga Panciana – Marilleva 1400) Sjezdovky s nočním osvětlením: 2 ks (sjezdovka Biancaneve a Folgárida – Marilleva/Folgarida) Vzdálenost z Prahy: 750 km Vzdálenost z Brna: 825 km

Pobytová místa Marilleva - Itálie

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook