Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Novinka:  Poloha: Tento superior rodinný hotel v horském stylu, který je již od počátku 20. století v rukou rodiny Pangrazzi, se nachází v obci Fucine cca 2 km od Vermiglia, 9 km od Passo Tonale, 5 km od Marillevy 900, 50 m od zastávky skibusu, 100 m od centra vesnice

Vybavení: Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi., nabízí zahradu s dětským hřištěm, wellness centrum s krytým bazénem, lyžárnu i bezplatné venkovní parkoviště.Služby: recepce, vstupní hala, hotelový sejf, bar, restaurace, společenská místnost s krbem a TV, výtah, společenská místnost pro děti, wellness centrum (bazén s protiproudem, finská sauna, infra červená souna, turecké lázně, pára, Kneippova terapie, relaxační zóna, hydromasáže, malé fitness centrum), lyžárna, parkoviště, garáž
V restauraci, která získala ocenění Ecoristorazione Trentina, jsou připravovány místní speciality. Snídaně má formu bohatého bufetu a zahrnuje domácí pečivo i džem. K dispozici je také kuchyňský kout vhodný pro přípravu dětských jídel. Součástí hotelu je čítárna, obývací pokoj s krbem, lyžárna, garáž, večerní program s hudbou.

Ubytování: moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, vlastní sociální zařízení, telefon, fén, LCD TV a v některých případech také s parketovou podlahou a balkonem.

Stravování: italská polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu a salátový bufet

Personál recepce vám podá informace o exkurzích do národního parku Stelvio. V blízkosti hotelu najdete zastávku bezplatné veřejné dopravy Nevebus, která vás zaveze do lyžařských středisek Marilleva-Folgarida, Pejo a Passo Tonale.

Cena obsahuje

  • - 7x ubytování s polopenzí v hotelu / osobu
  • - povlečení a ručníky
  • - 6 denní Dolomiti Skipas Madona di Campiglio
  • - parkovací místo
  • - wellness centrum, finská sauna, turecké lázně, posilovna menší, infra red souna
  • - wifi zdarma
  • - free bus karta Trentino přeprava v oblasti Trentina

Cena neobsahuje

  • POVINNÉ PŘÍPLATKY:
  • - pobytová taxa: + cca 1,50 € / osobu / den
  • - služby delegáta pouze na telefonu

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook