Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Denní přejezd, večeře, ráno lyžování. Autobus Vás vozí na sjezdovky, každý den do jiného lyžařskoho střediska: Predazzo – Latemar/Obereggen, Moena - Alpe Lusia/Belamonte, Cavalese – Alpe Cermis, Pozza - Buffaure/Alba Ciampac, Carezza. 

POLOHA: Rodinný wellness hotel s italskou kuchyní se nachází v městečku Soraga, mezi známými středisky Pozza di Fassa (cca 4 km) a Moena (cca 6 km). Pro přepravu do lyžařských středisek využíváte autobus cestovní kanceláře. Navštívíte věhlasná lyžařská střediska: Predazzo – Latemar/Obereggen, Moena - Alpe Lusia/Belamonte, Cavalese – Alpe Cermis, Pozza - Buffaure/Alba Ciampac, Carezza. V závislosti na aktuálním počasí program zájezdu přizpůsobíme. 
POKOJE: 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, trezorem, TV sat, wi-fi zdarma. Některé pokoje navíc balkón s výhledem (bez garance).                                 VYBAVENÍ HOTELU: recepce, restaurace, bar, výtah, wellness (sauna/turecké lázně - v ceně zájezdu)
STRAVOVÁNÍ: polopenze – italská kuchyně: snídaně – bufet, večeře – servírovaná, 3 chody (pevné menu) + salátový bufet. 
 

Cena obsahuje

  • 5x ubytování s polopenzí (pobyt začíná večeří 19.2. a končí snídaní 24.2.)
  • dopravu autobusem (z ČR denní přejezd)
  • dopravu na sjezdovky
  • vstup do wellness
  • služby delegáta

Cena neobsahuje

  • pobytová taxa: + 2 € / osobu / den
  • skipas "SILVER" : dospělý 5 dní + 6.200 Kč, senior 5 dní + 5.600 Kč

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook