Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Silvi Marina

FAKULTATIVNÍ VÝLETY:

Řím
Těžko by člověk na světě hledal město z hlediska historie tak významné, jako je Řím. Stavby, které se zde dochovaly, nám připomínají doby od starověku až po současnost. Mnoho slavných památek je koncentrovaných na malém místě – během pár hodin je tak možné projít místa, jejichž názvy se proslavily po celém světě. Naše putování začíná u Kolosea – arény pro více než 50 000 lidí, která zažila gladiátorské zápasy stejně jako lodní bitvy. Antický svět nám připomene ještě několik dalších památek, jako jsou římská fóra nebo mohutný, dramaticky vyhlížející Pantheon. Procházet budeme přes Kapitolské náměstí, architektonické dílo mistral Michelangela, abychom došli na Benátské náměstí, kde z balkonu Benátského palace řečnil před davy lidí samotný Mussolini. Dále uvidíme například slavné Španělské schody, společně vhodíme minci do fontány di Trevi a celý výklad zakončíme prohlídkou pouličního umění na Navonském náměstí.
Během exkurze je zajištěn výklad česky mluvící průvodkyně. Po prohlídce je čas rovněž na individuální program, během kterého můžete zamířit na Svatopetrské náměstí anebo se třeba oddat nákupům na slavné ulici Via del Corso. Úplný výčet památek i jakékoliv jiné bližší informace žádejte u svých delegátů.
Cena: dospělý 36 EUR, děti do 12 let 32 EUR

Gran Sasso
Gran Sasso je jeden z mnoha národních parků Apeninského pohoří, jehož nejvyšší vrchol Corno Grande dosahuje téměř 3000 metrů a nachází se v něm nejníže položený ledovec v Evropě. Vydejte se s námi do horské vesničky Castelli, slavné díky své mnohaleté keramické tradici. Po prohlídce městečka se vydáme ještě výše, do zhruba 1500 metrů na náhorní plošinu Campo Imperatore. Na ní se nacházejí dva obchůdky s čerstvým masem, kde si dle libosti můžete zakoupit arrosticini nebo přímo bifteky a upéct si je pod širou oblohou na přistavěných grilech. Můžete zde take ochutnat ovčí sýry a víno. Po obědě dojedeme ke zřícenině nejvýše položené pevnosti v Apeninách – Rocca Calascio – místu, kde se natáčely scény z filmů Jméno růže a Jestřábí žena.
Cena: dospělý 29 EUR, děti do 12 let 26 EUR

NADSTANDARDNÍ NÁBÍDKA VÝLETŮ VE VYBRANÝCH TERMÍNECH
Atri a Silvi Paese
Určitě jste si všimli, jak jsou večer krásně nasvícené hradby historického centra Silvi. Právě tam začíná náš půldenní výlet. Během krátké zastávky se pokocháme výhledem na moře i okolní kopce zvrásněné do úchvatných tvarů zvaných „calanchi“. Pak se již vydáme do Atri, kde nás po příjezdu čeká malá ochutnávka místních produktů a prohlídka středověké katedrály, včetně podzemní cisterny z dob starověkého Říma.
Půldenním výletem vás provede česky hovořící delegát.
Cena: dospělý 18 EUR, děti do 6 let 16 EUR
Aquapark Onda Blu
Zábavní vodní park Onda Blu se nachází v městečku Tortoreto, vzdáleném cca 60km od Silvi Marina. Na ploše o rozloze 120.000 m2 najdete spoustu zábavy pro malé i velké, bazény, vodní atrakce, sluneční terasu i prostor pro relax a občerstvení. Čekají na vás bazény, pozvolné klouzačky pro menší děti i vysoké skluzavky pro větší děti, dlouhé a kroucené tobogány, ale také zelená plocha se stromy pro odpočinek ve stínu.
Výletem vás doprovází česky hovořící delegát.
Cena: dospělý 29 EUR, děti do 6 let 20 EUR (vstup zahrnut v ceně)
* Nabídka, program i ceny uvedených výletů jsou pouze orientační. Výlety se konají pouze v případě naplnění minimální kapacity.

ZÁBAVNÉ PROGRAMY PRO KLIENTY
Rybí speciality: Každý týden jsou pro vás připraveny různé varianty rybích menu ve vybrané restauraci za zvýhodněnou cenu. Ochutnat můžete na příklad salát s chobotničkami, steak z mečouna nebo špagety s mušlemi.
Animace pro děti: V hlavní sezóně máme pro vaše ratolesti připraven zábavný program. Mohou se těšit jak na pohybové hry u moře, tak i na italská slovíčka a společné tanečky na pláži. Animační programy jsou určeny pro děti od 4 do 15 let.
SAILA: každý týden se s námi můžete vydat do nejstarší továrny na výrobu lékořice. Za symbolický poplatek 1 EUR uvidíte celý průběh zpracování lékořice, ochutnáte vyráběné sladkosti a na závěr si je za zvýhodněné ceny budete moct zakoupit ve firemním obchůdku. Tlumočí český delegát.
O dalších aktivitách, které nabídne Silvi v roce 2019, budeme klienty informovat přímo v Itálii na informačních schůzkách.
Alternativní

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook