Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
icoKal
icoKal

Via Lattea / Sestriere

Via Lattea, neboli také mléčná dráha, je největším lyžařským areálem Itálie. Tuto oblast tvoří více jak 400 sjezdovek různých obtížnosti rozdělených do několika lyžařských středisek. Mezi nejznámější střediska ski-areálu Via Lattea patří například Sestriere, Sansicario a Mongenévre nacházející se zčásti ve Francii. Via Lattea má vynikající podmínky pro lyžování po celou zimní sezónu a díky své rozloze si zde každý najde svah, který mu bude vyhovovat.

Pro začátečníky jsou nejvhodnější svahy v okolí střediska Mongenévre, zatímco zkušení lyžaři si mohou vybírat z bohaté palety sjezdovek. Nejnáročnější sjezdovkou Via Lattea je Rio Nero, která se pyšní 9-ti km výborně upraveného povrchu a převýšením 1 150 metrů. Dovolená v lyžařském areálu Via Lattea je vynikající volbou, pokud toužíte po zimních sportech, bohaté nabídce sjezdovek i výborných turistických službách.

Pobytová místa Via Lattea / Sestriere - Itálie

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook