Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Greenfield Hotel Golf & Spa leží ve městě Bük - Bükfürdo. Situovaný v klidné západomaďarské oblasti, kde jsou termální prameny proslulé pro své léčivé účinky. 

Vlastní léčivá voda o teplotě 38,5°C je čerpána přímo pod hotelem z hloubky 718 m, je bohatá na sodík, draslík, vápník, hořčík, chlorid a hydrogen uhličitan. Je také vhodná pro léčbu svalových a neurologických problémů, pohybového ústrojí, k rehabilitaci a doléčení po sportovních úrazech. 

Greenfield Hotel Golf & Spa poskytuje různé fitness programy včetně 6 bazénů, 8 saun, moderní restauraci, bezplatné připojení k internetu a více než 100 druhů ajurvédských a thajských masáží.

Golfové hřiště má rozlohu 100ha, 18 jamek a zahrnuje 7 jezer pro všechny úrovně golfistů. Hosté mohou využívat klimatizovanou klubovnu.

Hotel má 270 pokojů kategorií Standard, Classic, Superior a Suite a je vhodný jak pro mladé páry, pro rodiny s dětmi a také jako welness pro seniory. 

1. Dítě do 9 let pobyt zdarma (při dvou plně platících osobách)

Termíny mimo nabídku na vyžádání. Také je možné zarezervovat Resort Suite.

Příplatek za jednolůžkový pokoj je možný na vyžádání.

Cena obsahuje

  • Polopenze plus - uvítací drink, bohatá bufetová snídaně, celodenní pití kávy, čaje a džusu, večeře formou bufetu (2 polévky, předkrmy, 5 hlavních chodů, sýry, dezerty a saláty).
  • Neomezené využívání WELLNESS (bazény, sauny, termální bazén, Whirlpool, 20 minut sportovního bazénu, dětský bazén) a sportovních programů
  • WiFi
  • Fén a župan na pokoji
  • Parkování

Cena neobsahuje

  • Místní taxa 1,7 EUR/noc na člověka
  • Příplatek za All Inclusive: 5 EUR/osoba/noc

Poznámka

  • Možné vzít sebou domácího mazlíčka: 20 EUR/noc (bez jídla)

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook