Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Severní Atol

Rajský ostrov se nachází na okraji severního Male atolu, přibližně 12 km od mezinárodního letiště Male. Paradise „ráj“ ostrov je cca 990 m dlouhý a cca 250 m široký. Ostrov má krásné bílé pláže a je porostlý bujnou tropickou vegetací. Na ostrov se dostanete motorovou lodí za 15-20 min.

(Pro více informací o ubytování - klikněte na název ubytovací kapacity)

Paradise Island Resort & Spa od 119 590 Kč Plná penze 8 nocí   Paradise Island Resort & Spa Maledivy - North Ari Atoll  z Prahy

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook