Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Bad Kleinkirchheim

Korutany jsou známé svými nádhernými sjezdovkami, útulnými a rustikálními lyžařskými chatami a samozřejmě svou specifickou kuchyní a pohostinností. To vše - spolu s dalšími zimními aktivitami - vytváří rámec pro nezapomenutelnou zimní dovolenou. Biosférický park Nockberge je zvláštní atrakcí i v zimě. V kopcích této horské oblasti najdete ty nejkrásnější trasy a stezky, po kterých se můžete projít na sněžnicích. V pohoří Nockberge se nachází lyžařská oblast Bad Kleinkirchheim - St. Oswald skiarena. S 24 vleky, 103 kilometry sjezdovek a nejdelšími sjezdovkami v Korutanech je ideálním místem ke strávení zimní dovolené v této oblasti.

Cooee alpin Hotel Bad Kleinkirchheim od 5 041 Kč Polopenze 7 nocí Cooee alpin Hotel Bad Kleinkirchheim Rakousko - Korutany  

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook