Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

poloha: hotel se nachází cca 350 m od historického centra města

pláž: v bezprostřední blízkosti písečné pláže

UBYTOVÁNÍ: 2-4 lůžkové pokoje. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV SAT, WiFi, trezor, klimatizaci, miniledničku a fén. Většina pokojů má přímý nebo alespoň boční výhled na moře (nelze garantovat).

vybavení hotelu: recepce, sál, kde se podávají i snídaně

stravování: snídaně (formou bufetu). Možnost dokoupení obědů nebo večeří v blízké restauraci cca 40 m od hotelu (výběr z menu, 3 chody, ½ litru vody a ¼ litru vína).

 

Cena obsahuje

 • - 7x ubytování v hotelu se snídaní
 • - povlečení a ručníky
 • - klimatizaci

Cena neobsahuje

 • POVINNÉ PŘIPLATKY:
 • - pobytová taxa + cca 1 € / osobu / den (splatná na místě)
 • NEPOVINNÉ PŘIPLATKY:
 • - jednolůžkový pokoj: + 1.500 Kč / týden
 • - večeře: + 2.800 Kč / osobu / týden
 • SLEVY:
 • - dítě 3-12 let: sleva 30%
 • - dospělý: sleva 20%
 • DOPRAVA AUTOBUSEM:
 • + 3.200 Kč

ITÁLIE - poloostrov Gargáno
Poloostrov je rozsáhlou rekreační oblastí s téměř nedotčenou přírodou.Turistům nabízí na severním a východním pobřeží poloostrova mezi letovisky Lido del Sole, Rodi Garganico, Peschici a Vieste  široké písečné pláže ohraničené skalnatými útesy. Na jižním  převážně skalnatém pobřeží mohou obdivovat mořské jeskyně, útesy a oblázkové pláže.V hornatém vnitrozemí  poloostrova mohou navštívit přírodní rezervaci Foresta Umbra a poutní místa San Giovanni Rotondo a Monte San Angelo. V obchodech a restauracích si mohou  zakoupit a ochutnat i typické  místní produkty – olivový olej,  speciální těstoviny,  apulský chléb, ryby, zeleninu a citrusové plody.
 

MOŽNOSTI VÝLETŮ:
 

MOŘSKÉ JESKYNĚ - VÝLET LODÍ: Projížďka lodí podél  poloostrova, při které můžete obdivovat pobřeží, ale i nádherné scenérie vápencových útesů, mořských jeskyní a oblázkových pláží jižního části poloostrova.

OSTROVY TREMITI - VÝLET LODÍ: Výlet lodí na ostrovy, které dnes  okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou,  průzračnou vodou a středověkou architekturou na ostrově San Nicola. Možnosti koupání a potápění a to i na profesionální úrovni.

ISCHITELLA, VICO: Městečka ve vnitrozemí poloostrova, v nichž můžete obdivovat nejen středověkou architekturu, ale také nakupovat na typických jihoitalských trzích

PESCHICI: Městečko na skalnatém útesu s historickým jádrem, které na vás dýchne svou typickou středověkou atmosférou.

VIESTE: Nejvýchodnější město poloostrova Gargáno se středověkým centrem: úzkými uličkami, kamennými domy, hradem a katedrálou. Za návštěvu také stojí známé Muzeum mušlí.

POMPEJE, VESUV: Celodenní výlet do oblasti Neapolského zálivu, při kterém budete mít možnost navštívit archeologický areál starověkých Pompejí a podívat se do kráteru sopky Vesuv. 
 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook