Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz

Slevy pro vás

SLEVY FIRST MINUTE LÉTO 2021 :

Pobytové zájezdy LÉTO 2021 - nabídky on-line vkládáme postupně na naše webové stránky, kde si již nyní můžete váš zájezd se slevou rezervovat. 

LÉTO  POBYTOVÉ ZÁJEZDY 2021

 • SLEVA FM včasná rezervace  - 15% do 30.04.2021

  Od 01.02. je minimální výše zálohy 50%
  Konečný doplatek zájezdu je splatný 30 dní před odjezdem, či odletem na váš zájezd. V období kratším než 30 dní před odjezdem či odletem je potřeba uhradit celkovou cenu zájezdu.

V souvislosti s pandemii COVID - 19 GARANTUJEME možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatků a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: překážky a státních restrikcí - které by zabránili čerpání služeb v cílové destinaci, zákazu cestování, povinné karantény (pokud bude povinná při vstupu do cílové destinace, v případě uzavření hranic či tkzv "lockdownu" v cílové destinaci nebo v ČR. )

 • SKUPINOVÉ ZÁJEZDY (skupina = minim. 20 osob) - možnost smluvních cen - informace v CK
  V případě použití poukazů Sodexho Pass a Flexi Pass apod. lze uplatnit do hodnoty 50 % z celkové ceny zájezdu, maximálně však do výše 20 000,- Kč na zájezd. Bonifikované poukazy, slevy a bonusy nelze kombinovat s žádnými jinými poukazy, slevami, bonusy CK a na zájezdy nabídky LAST MINUTE  (není-li uvedeno jinak).

 

SLEVY FIRST MINUTE 

LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY ZIMA 2020/2021

 • SLEVA FM včasná rezervace - 10% do 31.10.2021

 • SKUPINOVÉ ZÁJEZDY (skupina = minim. 20 osob) - možnost smluvních cen - informace v CK

 

DÁRKOVÉ POUKAZY NA ZÁJEZD S CK ATLANTIKA

Darujte poukaz ve Vámi zvolené hodnotě na nákup zájezdu 
s CK ATLANTIKA.

S tímto poukazem si pak Vaši blízcí mohou vybrat zájezd z naší nabídky dle vlastního uvážení a hodnota poukazu bude automaticky odečtena z ceny zájezdu platné ke dni zakoupení zájezdu (tedy s uplatněním všech aktuálních slev).

Podmínky uplatnění poukazu:

 • Dárkový poukaz lze uplatnit pouze u cestovní kanceláře Atlantika, spol. s r.o. k poskytnutí slevy či uhrazení zájezdu ve výši uvedené na dárkovém poukazu při nákupu zájezdu.
 • Každý dárkový poukaz je opatřen sériovým číslem, razítkem a podpisem k tomu odpovědné osoby.
 • Dárkový poukaz není cenným papírem.
 • Při výběru zájezdu o vyšší hodnotě než je cena poukazu je nutné nedoplatek doplatit, v případě uplatnění poukazu na zájezd o nižší hodnotě než je hodnota poukazu se přeplatek nevrací.
 • Ztrátu či odcizení dárkového poukazu je povinen jeho držitel ve vlastním zájmu neprodleně oznámit cestovní kanceláři.
 • Dárkové poukazy není možné uplatnit po datu platnosti uvedeném na poukazu, platnost dárkového poukazu je 12 měsíců od data vystavení.
 • Dárkové poukazy nabudou platnosti dnem připsání částky shodné s hodnotou dárkového poukazu na účet cestovní kanceláře Atlantika, spol. s r.o. Do té doby jsou dárkové poukazy neplatné a nemohou být uplatněny.
 • Dárkový poukaz, jehož hodnota nebyla z jakýchkoliv důvodu uhrazena v plné výši ve prospěch cestovní kanceláře Atlantika, spol. s r.o. je neplatný.
 • Dárkový poukaz lze uplatnit pouze v rámci jednoho nákupu, nelze ho uplatnit po částech. V rámci jednoho nákupu je možné využít i více dárkových poukazů, jejichž nominální hodnota se sčítá.
 • Zakoupené dárkové poukazy není možné vyměnit zpět za peníze.
 • Cestovní kancelář Atlantika, spol. s r.o. v žádném případě neodpovídá za zneužití ztracených nebo ukradených dárkových poukazů
 • Uplatnění poukazu je nutné hlásit již při rezervaci vybraného zájezdu

V případě zájmu, a více informací nám napište na ck@atlantika.cz nebo volejte na Tel. 542 217 718 , PO-PÁ od 9,00 - 17,00 hodin

 

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2021 CK Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook