Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně

Nabídka zaměstnání

Hledáme nového zaměstnance do naší CK v centru BRNA do trvalého pracovního poměru.

Referentka prodeje zájezdů

Náplň práce:

• rezervace a aktivní prodej zájezdů (aktivní práce s rezervačním systémem STOVKA)

• poskytování informací a odborné poradenství klientům, výborné komunikační schopnosti, ochota na prvním místě

• vyřizování telefonických hovorů pro přímé klienty nebo autorizované prodejce, objednávky zahraničním obchodním partnerům

• odpovědnost za správné provedení rezervace zájezdů, kalkulace a vkládání zájezdů do rez.systému.

• odpovědnost za vedení pokladny

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání, v oboru cestovního ruchu výhodou

• praxe a zkušenosti min. 2 roky na obdobné pozici v cestovním ruchu podmínkou

• výborné komunikační schopnosti, milý přístup

• pečlivost, schopnost samostatné práce, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

• schopnost týmové práce, příjemný vzhled, znalost destinací, kladný vztah k cestování.

• znalost AJ-minim. komunikativní úroveň podmínkou,ostatní jazyky výhodou především IJ, výborná práce na PC (Microsfot Office samozřejmostí)

Nabízíme:

• zázemí stabilní české firmy s historií již od roku 1992, proškolení v rámci společnosti

• přátelský kolektiv, možnost se rozvíjet a tvořit i vlastní produkt

• příjemné pracovní prostředí, pracovní cesty do našich destinací v budoucnosti, výhodné cestování do našcih destinací na dovolenou

• mobilní služební tarif i pro osobní účely

Platové podmínky dle vzájemné dohody.

Místo práce:

BRNO CENTRÁLA PRODEJNA
Moravské náměstí 14
602 00 Brno

Prac. doba: Po – Pá: 09.00 – 17.00 hodin
Termín nástupu: květen - červen 2021 - dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sailerova@atlantika.cz

Osobní pohovory budou probíhat  po vzájemné dohodě buď virtuálně nebo osobně vzhledem k epidemiologické situaci a za bezpečnostních hygienyckých podmínek.
prosíme nenavštěbujte naši CK bez předchozí telefonické domluvy.Pouze na objednání a potvrzení z důvodu epidemiologických.
Kontaktní osoba: Monika Sailerová tel. 775 357 852 Email: sailerova@atlantika.cz
Platnost inzerátu končí smazáním tohotot inzerátu.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK