Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení jsou dostupné v PDF formě a zahrnují smlouvu o zájezdu objednání zájezdu, informace o zpracování osobních údajů, koncesní listinu, která opravňuje naši společnost k provozování cestovní kanceláře a pojistnou smlouvu, která garantuje klientům vrácení vložených finančních prostředků v případě úpadku firmy.

Pojistná smlouva - Garanční list od 01.11.2020 - 31.10.2021

Pojistná smlouva slouží jako garance pro naše klienty, že je naše společnost pojištěná pro případ úpadku cestovní kanceláře. Klientům tak nevznikne peněžní škoda v případě, že by kancelář postihly nepředvídatelné okolnosti.

Smlouva o zájezdu

Prostřednictvím smlouvy o zájezdu si můžete objednat zájezd u naší cestovní kanceláře a seznámit se se všeobecnými podmínkami účasti na zájezdech pořádaných naší společností (stornování zájezdu, pojištění, placení, změny cen apod.).

Informace o zpracování osobních údajů 

Koncesní listina

Dokument prokazující oprávnění naší společnosti provozovat cestovní kancelář. Toto oprávnění nám bylo uděleno v roce 1997. Za uplynulý čas jsme posbírali mnoho cenných zkušeností, díky kterým jsme schopni poskytovat svým klientům kvalitní služby.

Výpis z obchodního rejstříku (náhled)


Cestovní pojištění UNION - pro účastníky zájezdu

ROZSAH POJIŠTĚNÍ A PŘESNÉ POJITNÉ KRYTÍ A SAZEBNÍK  naleznete ZDE:

Rozsah cestovního pojištění a krytí balíčků A30, A60, A90 (TURISTA, SPORT) ( ke stažení )

Rozsah cestovního pojištění a krytí balíčků A30, A60, A90 (TURISTA, SPORT) ( náhled )

Rozsah cestovního pojištění a krytí balíčku PANDEMIC(TURISTA,SPORT) (náhled)

Rozsah cestovního pojištění a krytí balíčku PANDEMIC(TURISTA SPORT) (ke stažení)

 

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook