Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení jsou dostupné v PDF formě a zahrnují smlouvu o zájezdu objednání zájezdu, informace o zpracování osobních údajů, koncesní listinu, která opravňuje naši společnost k provozování cestovní kanceláře a pojistnou smlouvu, která garantuje klientům vrácení vložených finančních prostředků v případě úpadku firmy.

Smlouva o zájezdu

Prostřednictvím smlouvy o zájezdu si můžete objednat zájezd u naší cestovní kanceláře a seznámit se se všeobecnými podmínkami účasti na zájezdech pořádaných naší společností (stornování zájezdu, pojištění, placení, změny cen apod.).

Informace o zpracování osobních údajů 

Koncesní listina

Dokument prokazující oprávnění naší společnosti provozovat cestovní kancelář. Toto oprávnění nám bylo uděleno v roce 1997. Za uplynulý čas jsme posbírali mnoho cenných zkušeností, díky kterým jsme schopni poskytovat svým klientům kvalitní služby.

Pojistná smlouva

Pojistná smlouva slouží jako garance pro naše klienty, že je naše společnost pojištěná pro případ úpadku cestovní kanceláře. Klientům tak nevznikne peněžní škoda v případě, že by kancelář postihly nepředvídatelné okolnosti.

Cestovní pojištění UNION - pro účastníky zájezdu

Rozsah cestovního pojištění UNION (ke stažení)

Průvodce cestovním pojištěním (ke stažení)

Všeobecné pojistné podmínky cest.pojištění UNION (ke stažení)

Pojistná knížka k pojištění (ke stažení)

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook