Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz

Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení jsou dostupné v PDF formě a zahrnují smlouvu o zájezdu objednání zájezdu, informace o zpracování osobních údajů, koncesní listinu, která opravňuje naši společnost k provozování cestovní kanceláře a pojistnou smlouvu, která garantuje klientům vrácení vložených finančních prostředků v případě úpadku firmy.

Pojistná smlouva - Garanční list od 01.11.2020 - 31.10.2021

Pojistná smlouva slouží jako garance pro naše klienty, že je naše společnost pojištěná pro případ úpadku cestovní kanceláře. Klientům tak nevznikne peněžní škoda v případě, že by kancelář postihly nepředvídatelné okolnosti.

Smlouva o zájezdu

Prostřednictvím smlouvy o zájezdu si můžete objednat zájezd u naší cestovní kanceláře a seznámit se se všeobecnými podmínkami účasti na zájezdech pořádaných naší společností (stornování zájezdu, pojištění, placení, změny cen apod.).

Informace o zpracování osobních údajů 

Koncesní listina

Dokument prokazující oprávnění naší společnosti provozovat cestovní kancelář. Toto oprávnění nám bylo uděleno v roce 1997. Za uplynulý čas jsme posbírali mnoho cenných zkušeností, díky kterým jsme schopni poskytovat svým klientům kvalitní služby.

 

Cestovní pojištění UNION - pro účastníky zájezdu

Rozsah cestovního pojištění  (náhled)

Rozsah cestovního pojištění(ke stažení)

Průvodce cestovním pojištěním (ke stažení)

Všeobecné pojistné podmínky cest.pojištění UNION (ke stažení)

Všeobecné pojistné podmínky cestovního pojištění(náhled)

Pojistná knížka k pojištění (ke stažení)

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook