Letní i zimní zájezdy: 
Všechny potřebné dokumenty naleznete v sekci dokumenty ke stažení.
V souladu se zákonem 159/1999 Sb. je cestovní kancelář ATLANTIKA, spol. s r.o. řádně pojištěna pro případ úpadku. Toto pojištění je již zahrnuto do ceny zájezdu.
Cestovní pojištění UNION
Komplexní cestovní (zdravotní) pojištění není v ceně zájezdů. Doporučujeme, aby si každý účastník zájezdu uzavřel pojištění léčebných výloh v zahraničí. V naší CK Vám můžeme zprostředkovat komplexní cestovní pojištění včetně pojištění zimních sportů a storna zájezdu od Union pojišťovňa, a.s.
Základní cena balíčku komplexního pojištění pro účastníky zájezdu vč pojištění storna zájezdu.

LÉTO: Zájezdy EVROPA

- balík "A30" - cena 100 Kč na dospělou osobu a den

- dítě do 15 let - cena 70 Kč na den

SVĚT - MIMO EVROPU všechny státy světa (krormě USA, Kanady, japonska, Austrálie, Nového Zélandu, JAR)
- balík "A30" - cena 50 Kč na dospělou osobu a den
- dítě do 15 let - cena 35 Kč na den

SVĚT
všechny státy světa (krormě USA, Kanady, japonska, Austrálie, Nového Zélandu, JAR)
- balík "A30" - cena 65 Kč na dospělou osobu a den
- dítě do 15 let - cena 50 Kč na den

ZIMA:
Základní sazba balíčku „B“ činí 55 Kč na osobu a den (bez ohledu na věk).

 

Případné pojistné události řeší pojištěný přímo s pojišťovnou. Cestovní pojištění musí být sjednáno nejpozději v den uzavření cestovní smlouvy na zájezd. U pojištění, které je sjednáno dodatečně, tedy až po uzavření cestovní smlouvy na zájezd jako takový,  není zahrnuto pojištění storno zájezdu. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami pro cestovní pojištění UNION poisťovňa, a.s.

Při pojistné události v zahraničí je nutné si vyžádat potvrzení (od lékaře, policie), bez potvrzení neuzná pojišťovna nárok na vyplacení náhrady. Po celou dobu pobytu (včetně přepravy) neodpovídá CK za ztrátu zavazadel.

DOPORUČENÍ:
Je třeba respektovat místní nařízení a obecná pravidla bezpečnosti na sjezdových tratích. Případné kolize jsou vyšetřovány místní policií na lyžích stejně jako dopravní nehody (pozor na alkohol v krvi). Proto doporučujeme pojistit se také proti škodám způsobených třetí osobě či na věci třetí osoby. Základní cestovní pojištění se nevztahuje na volné lyžování mimo vyznačené tratě. V Itálii platí povinnost nošení přilby u dětí do 14 let. Všem ostatním helmy vřele doporučujeme. Při pobytu na sjezdových tratích mějte u sebe vždy doklady prokazující vaši totožnost a pojištění.

 

 

 

 

 

 

DOPRAVA:
Autobusová doprava je zajištěna kvalitními zahraničními autobusy. Je nutné vzít na vědomí, že po území ČR nemusí trasa vést vždy nejkratším směrem k hraničnímu přechodu.Svozy z jiných odjezdových míst, než z Brna, mohou být zajišťovány mikrobusem, osobním automobilem, případně proplacením jízdného linkového autobusu. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo ve výjimečných situacích (např. z důvodu nízkého počtu účastníků) svoz zcela zrušit. Přestože má cestovní kancelář zájem na nejkratší možné trase, z důvodu kapacitního vytížení svozových mikrobusů si vyhrazuje právo trasu na území ČR upravit.
Každý cestující je povinen opatřit si veškeré doklady a splnit všechny podmínky pro vstup do země a výstup ze země, požadované úřady. Cestovní kancelář neodpovídá za škody nebo výdaje, které cestujícímu vzniknou tím, že nedodržel uvedené povinnosti.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:

bez příplatku: 
BRNO, ZNOJMO*/MIKULOV*, JIHLAVA(Pávov), PRAHA, PLZEŇ*
* platí pouze v případě, že trasa na hraniční přechod povede přes toto město
Další odjezdová místa dle dohody v cestovní kanceláři.

SKIPASY:
U některých našich zájezdů jsou skipasy již zahrnuty v základní ceně zájezdu (v popisu pod ceníkem je vždy uvedeno zda cena skipas obsahuje či nikoliv). V ostatních případech jsou ceny skipasů uvedeny v samostatné tabulce. Ve většině lyžařských středisek mají magnetické skipasy (tzv. keycard), na které se platí vratná kauce cca 5 €. Při vrácení této magnetické karty (skipasu), dostanete kauci na kterékoli pokladně zpět.  K vyřízení zlevněných dětských, juniorských a seniorských skipasů je nutno mít k dispozici doklad s fotografií k ověření data narození.

Upozorňujeme, že jakákoliv místní změna v provozu přepravních zařízeních či sjezdovek nezakládá nárok na jakoukoliv náhradu od CK.

OBECNÝ POPIS APARTMÁNŮ:
MONO: 1 místnost se 2-4 lůžky (může být palanda, popř. rozkládací gauč), vybavený kuchyňský kout a vlastní sociální zařízení
BILO: 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost se 2 popř. 3 lůžky (většinou palanda nebo rozkládací gauč), vybavený kuchyňský kout a vlastní sociální zařízení
TRILO: 2 ložnice se 2 lůžky (ve 2. ložnici většinou palanda, popř. rozkládací gauč), obývací místnost s dalšími 2 lůžky (palanda nebo rozkládací gauč), vybavený kuchyňský kout a vlastní sociální zařízení
Důležité upozornění: vybavení veškerých ubytovacích kapacit se řídí podle zvyklostí v jednotlivých zemích. Cestovní kancelář v žádném případě nezodpovídá za velikost pokojů, umístění nábytku, vybavenost koupelen atd.

KAUCE:
Při ubytování v apartmánech se platí vratná kauce (viz popis u jednotlivých ubytovacích kapacit). Tato kauce slouží jako jistina proti poškození vybavení apartmánu. Při odjezdu Vám bude na recepci tato kauce vrácena, pokud bude apartmán řádně uklizen a pracovníci recepce nezjistí žádné poškození zařízení apartmánu. Kauce se skládá v €, výjimečně v Kč.

POBYTOVÁ TAXA:
V Rakousku je pobytová taxa zavedena ve všech turistických střediscích. Zda-li je již v ceně nebo je splatná na místě při ubytování je vždy uvedeno u jednotlivých kapacit „cena obsahuje". V Itálii je v současné době zavedena jen v minimálním počtu lokalit/měst, ale řada dalších o jejím zavedení uvažuje. Tato pobytová taxa není zahrnuta v ceně pobytu, výjma kapacit, kde je výslovně napsáno, že cena pobytovou taxu obsahuje. Pokud pobytová taxa v dané lokalitě bude zavedena, budou ji klienti platit individuálně při příjezdu na místo pobytu. Tuto skutečnost CK nemůže ovlivnit, vždy záleží na konkrétních místních podmínkách. Přesné informace o jednotlivých střediscích budou uvedeny v pokynech před odjezdem. Předběžné ceny: cca 0,80 – 2,50 € / osobu / den, dítě do 12 let ZDARMA.

CENY:
Ceny jsou zpracovány k 1.9.2019. Pokud by došlo k podstatnému navýšení kurzu měny v době konání zájezdu, vyhrazuje si CK právo cenu klientovi adekvátně navýšit.

DELEGÁT:
V některých pobytových místech vám bude k dispozici česky mluvící zástupce cestovní kanceláře. U většiny ubytovacích kapacit však delegát není, v těchto případech budete vybaveni mobilním telefonním spojením na zástupce cestovní kanceláře v ČR. Bližší informace v CK.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.