Recenze našich klientů

ZIMA 2019 CASA OCCHI
Dobrý den, chci Vám poděkovat za zajištění lyžařského zájezdu do Vezza D´Oglio - CASA OCCHI 14.02. Zájezd byl vynikající, po organizační stránce to nemělo chybu. Počasí nádherné, parádní lyžování, prostě super. Už se těším na příští rok. Jaroslav Palánek

LÉTO 2019 RHODOS HOTEL VIRGINIA

Dobrý den, 
chtěla bych vám poděkovat za krásnou dovolenou pořádanou vaší CK Atlantika. Byli jsme zde velmi spokojeni. Ubytování krásné, čisté. Strava vynikající - velký výběr. Personál milý a ochotný, pokoje uklizené každý den i s výměnou ručníků. Pláž přes týden klidná, ale o víkendu přijíždí domorodci, proto rušnější. Dostatek lehátek, čisté moře. Animační programy denně do 23 hod.

Velká pochvala patří delegádce Monice Sailerové !  Je to profesionálka. Moc pěkně se o nás starala, informovala nás o výletech a jevila zájem o náš pobyt. Děkujeme.

Bendovi

Dobrý den,
děkujeme za krásnou dovolenou v hotelu Virginia. Byly jsme zde velice spokojeny. Ubytování bylo příjemné a čisté. Personál velice milý a ochotný, pokud nastal problém, okamžitě byl vyřešen. Kuchyně byla naprosto vynikající. Ani po týdnu All inclusive jsme nebyly ničeho přejedené, neustále bylo z čeho vybírat a co ochutnávat. Pláž byla také velice příjemná, lehátek se slunečníky bylo dost.. Na pláži jsme oblíbily místní Marinu, kde měli skvělou ledovou kávu. kterou nám doporučila paní delegátka.
Tímto chci velice poděkovat delegátce Monice Sailerové, která se o nás velice hezky starala a doporučila skvělé výlety. Určitě doporučujeme půldenní prohlídku města Rhodos, která nás naprosto okouzlila.

S pozdravem

Veronika Koláčková

Dobry den,
Dekujeme za peknou dovolenou a prikladame nasi recenzi, bylyi jsme velice spokojeni.Doporučujeme

Kusá

Virginia Hotel Great holidays - Review of Virginia Family Resort, Koskinou, Greece - TripAdvisor

 

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook