RHODOS - hotel Virginia Family Resort 2020

Ráda bych se podělila o úžasné zážitky z dovolené, kterou jsem se synem trávila v hotelu Virginia family. Hotel je nově zrekonstruovaný, měli jsme krásný pokoj. Velmi přijemný a ochotný personál v hotelu i v restauraci
a na jídle jsme si moc pochutnali. Hotel má několik bazénů, hřiště pro děti, takže i děti si přijdou na své. Nejkrásnější byla pláž Kalami, která je vzdálená cca 3 min chůze od hotelu, voda neskutečně čistá a teplá, jemné oblázky s pískem a žádné vlny. Naprosto ideální pro děti. Pláž byla upravená,výborný servis i jídlo! Tento hotel bych určitě doporučila a také spolupráci s cestovní
kanceláří Atlantika spol byla vynikajíci a sl. Monika Sailerová se o nás perfektně postarala!

Chtěla by poděkovat CK Atlantika a obzvlášť delegátce Monice Sailerové za její profesionální přistup ke klientům.

Měli jsme krásnou dovolenou v hotelu Virginia na Rodosu! 

termín 10.07. - 20.07.2020

Anaida Daviďanová

Virginia Hotel Great holidays - Review of Virginia Family Resort, Koskinou, Greece - TripAdvisor

Super dovolená

Dovolenou jsme si s kamarádkou objednaly přes Invii, pořádající CK byla Atlantika Brno. Musím vyzdvihnout velmi profesionální přístup delegátky, paní Moniky Sailerové. Celou dobu byla k dispozici, ať už osobně, nebo na telefonu, se vším nám poradila a pomohla. Opravdu jsem se s tak pečlivým přístupem od žádného delegáta doposud nesetkala. Ubytování jsme měly pěkné, čisté - dvoulůžkový pokoj po rekonstrukci. Úklid skoro každý den s výměnou ručníků. Personál milý a ochotný. Jídlo i pití výborné, k dispozici po celý den, slušný výběr. Rovněž dostatek ovoce a zeleniny, vynikající moučníky a zmrzlina. Pláž písečná, do 150 m od hotelu, vstup do moře pozvolný, voda čistá. Lehátka se slunečníky jsou placená, ale není problém dát si na pláž svoji deku, ručník či podložku. V areálu hotelu je několik bazénů, které jsme též s oblibou využívaly, tam jsou lehátka k dispozici zdarma. Každý večer od 21.00 hodin měly u velikého bazénu program děti, následně tam hrála hudba či se konalo nějaké vystoupení. Pěkná procházka je do blízké vesničky Koskinou, kousek od hotelu je autobusová zastávka, do hlavního města Rhodos je to pouhých 5 km, dost hostů využívalo taxi službu. Poslední den dovolené se dá pokoj využívat pouze do 12.00 hodin, déle se může domluvit na recepci za poplatek. Celkově jsme byly s dovolenou velice spokojené a maximálně si ji užily :-) p.Marie

Hotel Virginia Family Resort Rhodos Řecko

Pre nas jedna z najlepsich dovoleniek. Boli sme milo prekvapeni z hotela, sluzieb, zabavy pre deti a usmievaveho personalu. Výborné služby delegáta a CK . More nadherne ciste, pokojne. Ak sa nam na buduci rok podari vratit sa do Grecka, volili by sme rovnake miesto." J.Pochybová

Právě jsme se vrátili z krásné dovolené na Rhodosu v hotelu Virginia a chceme touto cestou poděkovat

CK Atlantika, že nabízí klientům tuto velmi pěknou destinaci (ubytování, strava, služby, moře).

Zároveň chceme poděkovat delegátce Monice Sailerové za její vysoce profesionální a pěkný přístup ke klientům CK

po celou dobu jejich pobytu.

Přejeme CK Atlantika hodně úspěchů a mnoho spokojených klientů.

Manželé Balíkovi, Brno.

Dobrý den, opožděně vám chceme poděkovat za příjemný pobyt v hotelu Virginia. Velmi se nám na Rhodosu líbilo a moc bychom vám chtěli poděkovat za skvělou organizací naší dovolené. Rádi bychom se na Rhodos do hotelu Virginia příští rok vrátili. S pozdravem Martin Horáček s rodinou

Věc: zpráva o zájezdu na ostrov Rhodos  ve dnech  12. - 19. 7

Jedním slovem  P A R Á D A . 

Dlouho jsme váhaly a zvažovaly. Cesta se nám zdála příliš riskantní vzhledem k momentální situaci.  Jsme seniorky a navíc ohrožená skupina s nějakou závažnou chorobou navíc. Nakonec jsme přece jen odletěly. Odlet byl z Brněnského letiště v 5 hodin ráno.  To by nám až tak nevadilo. Ale ukázalo se , že k vycestování do  Řecka je nutný  QR kód a ten zatracený údaj přišel těsně před odletem. I toto úskalí jsme zvládly a šťastně přistály na letišti v Rhodu. Po testu na Covid -19, kterému se podrobila kolegyně  už nám nic nebránilo užívat si krásný pobyt v našem hotelu.  Pěkné ubytování, dobré služby , milý a ochotný personál, velmi dobrý výběr  jídla , krásné bazény , k moři max 10 minut chůze . Možnost půjčení auta přímo v hotelu a stanoviště taxi asi 5 minut od hotelu.  Nemohu opomenout naši delegátku Moniku Sailerovou, která ochotně a rychle vyřešila každý drobný problém během pobytu. S námi cestoval desetiletý chlapec  ( vnuk  kolegyně ) a ten byl pobytem přímo nadšený

Hotel Virginia Family Resort v oblasti Kalitea  rády doporučíme i svým nejlepším přátelům.

  Klientky z Brna a Kadaně

Dobrý den,

ráda bych poděkovala služby cestovní kanceláře  Atlantika Brno při zajištění naší dovolené ve Virginia Family Resort na Rhodu. Moc děkuji slečně Hochmannové za  trpělivost při naší registraci do Passenger Locator Form a zvláště pak slečně Monice Sailerové, která přímo na místě zajišťovala skutečně perfektní a vysoce profesionální servis.

Uvědomuji si , jak těžké je v současné situaci v souvislosti s onemocněním Covid19 dohodnout a zajistit některé služby, ale o to víc si ceníme skutečnosti, že díky Vašim službám jsme prožili nezapomenutelnou dovolenou.

pobyt 9.8.-16.8.2020

Se srdečným pozdravem

Mgr. Jitka Tichá

Recenze 2019

ZIMA 2019 CASA OCCHI
Dobrý den, chci Vám poděkovat za zajištění lyžařského zájezdu do Vezza D´Oglio - CASA OCCHI 14.02. Zájezd byl vynikající, po organizační stránce to nemělo chybu. Počasí nádherné, parádní lyžování, prostě super. Už se těším na příští rok. Jaroslav Palánek

LÉTO 2019 RHODOS HOTEL VIRGINIA

Virginia - Rhodos

Nejprve bych chtěl poděkovat paní Monice Sailerové za neuvěřitelnou ochotu a profesionalitu! V minulosti jsme již absolvovali řadu pobytů v zahraničí, ale nikdy jsme neměli štěstí na tak skvělého delegáta jako je paní Sailerová. Zpříjemnila nám celý pobyt, vysvětlila vše co bylo třeba a nikdy nás nepřehlížela. I přes svoji časovou vytíženost nám byla plně k dispozici a to je vzhledem k dnešní době velmi chválihodné. Poskytla nám veškeré informace o zájezdu, hotelu kde jsme byli ubytováni, o zvycích a tradicích a úžasných výletech po ostrově. Při odletu z Rhodos zpět do Brna s námi byla až do samého konce - tudíž jsme se nemuseli bát nějakých komplikací na letišti. Zkrátka naprostá spokojenost a ani jedna sebemenší výtka. Pevně doufáme, že se s paní Sailerovou v budoucnu opět setkáme. Co se týče samotného hotelu Virginia, pláží a výletů po ostrově, je vše v naprostém pořádku.
Hotel je velmi pěkný, moderní, čistý a personál ochotný. Za svůj pobyt jsme nezaznamenali žádný problém. Strava byla velmi pestrá, znamenitá a čerstvá. Chtěl bych také poděkovat celému personálu, který má na starost stravování! Profesionalita a pracovitost těchto lidí je na velmi vysoké úrovni. Bohužel jen málo lidí to umí ocenit. Pláž se nachází kousek od hotelu. Je poměrně veliká, takže se tam nikdo nemačká. Čistota pláže je na jedničku. Nechybí ani lehátka, slunečníky a občerstvení. V hotelu se nachází i několik bazénů, které jsou neustále udržované a tudíž čisté. Myslím, že dále nic rozepisovat nemusím, prostě vše bylo bez problémů a z naší strany veliká spokojenost. Mohu pouze a jen doporučit.

Ještě jednou děkuji cestovní kanceláři Atlantika za nádhernou dovolenou. A doufám, že si lidé s Atlantikou užijí plno nádherných zážitků!

S pozdravem Jan Janíček.
Dobrý den, 
chtěla bych vám poděkovat za krásnou dovolenou pořádanou vaší CK Atlantika. Byli jsme zde velmi spokojeni. Ubytování krásné, čisté. Strava vynikající - velký výběr. Personál milý a ochotný, pokoje uklizené každý den i s výměnou ručníků. Pláž přes týden klidná, ale o víkendu přijíždí domorodci, proto rušnější. Dostatek lehátek, čisté moře. Animační programy denně do 23 hod.

Velká pochvala patří delegádce Monice Sailerové !  Je to profesionálka. Moc pěkně se o nás starala, informovala nás o výletech a jevila zájem o náš pobyt. Děkujeme.

Bendovi

Dobrý den,
děkujeme za krásnou dovolenou v hotelu Virginia. Byly jsme zde velice spokojeny. Ubytování bylo příjemné a čisté. Personál velice milý a ochotný, pokud nastal problém, okamžitě byl vyřešen. Kuchyně byla naprosto vynikající. Ani po týdnu All inclusive jsme nebyly ničeho přejedené, neustále bylo z čeho vybírat a co ochutnávat. Pláž byla také velice příjemná, lehátek se slunečníky bylo dost.. Na pláži jsme oblíbily místní Marinu, kde měli skvělou ledovou kávu. kterou nám doporučila paní delegátka.
Tímto chci velice poděkovat delegátce Monice Sailerové, která se o nás velice hezky starala a doporučila skvělé výlety. Určitě doporučujeme půldenní prohlídku města Rhodos, která nás naprosto okouzlila.

S pozdravem

Veronika Koláčková

Dobrý den, chtěla bych  Vám moc poděkovat za perfektní servis na naší dovolené na Rhodosu (16.7 - 23.7. 2019, Hotel Virginia). Byli jsme spokojeni a díky Vaší péči vše probíhalo naprosto hladce, dokonalá organizace při příletu i odletu, podávání jasných a přitom stručných informací, okamžitá reakce a komunikace při našich dotazech, případně zajištění dalších služeb, přepravy atd. ... SUPER!! krásný hotel, moc pěkné ubytování, výborné jídlo.
Ještě jednou velké díky, určitě jsme na Rhodosu nebyli naposledy, mělo to totiž přece jen jednu vadu - týden je na Rhodos málo!

Krásný zbytek sezóny.

S pozdravem Markovi

Dobry den,
Dekujeme za peknou dovolenou a prikladame nasi recenzi, bylyi jsme velice spokojeni.Doporučujeme

Kusá

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.