Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Barbariga

Malé turistické středisko Barbariga se nachází na západním pobřeží Istrie, na půl cesty mezi Rovinjí na severu a Pulou na jihu, cca 20 kilometrů od každé z obou. Osada je obklopen neporušenou středomořskou stálezelenou vegetací a četnými olivovými háji, a skládá se z bytů a dvoupatrových domů postavených v řadě a letních domů postavených v 80.letech minulého století. Barbariga je příjemné místo  ideální pro rodinnou dovolenou, protože v čistém středisku je jen slabý dopravní provoz. To vše díky četným zahraničním majitelům letních domů, kteří tráví léto v Barbarize, a jejich domy jsou obklopeny kultivovaných zahradami.

Barbariga nabízí prostornou oblázkovou pláž, výjimečně čisté moře a dobrý výběr restaurací a hostinců. Je také ideálním výchozím bodem pro návštěvy populárních istrijských měst Rovinj a Pula, malého vnitrozemského města Vodnjanu a Svetvinčenatu a Národní parku Brijuni - souostroví výjimečné krásy (denní výlety lodí z Fažany).

Nebyla nalezena žádná data.

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook