Informace a rezervace 542 217 718 ck@atlantika.cz
COVID INFO - Aktuálně
icoKal
icoKal

Gradac

Gradac je nejjižnějším městem nejkrásnější části chorvatského pobřeží - Makarské riviéry. Je to velmi rušné a oblíbené letovisko v pozadí s mohutným masivem pohoří Riliče. V obci jsou zbytky římských staveb, středověkého opevnění a strážní věž ze 17. století, která byla vybudována na obranu proti Turkům. V městě i okolí jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména potom oblázková pláž Gornja Vala. Pláže jsou lemovány borovicemi a palmami, jejichž stín zpříjemňuje procházky po promenádě. Také klimatické podmínky patří mezi nejpříznivější na jaderském pobřeží. V uličkách města je řada hospůdek, kaváren, třeba jen s několika místy k sezení, ale nejsou tu žádné restaurace, které by nebylo možné doporučit. Nechybí zde příležitost k zábavě, sportování a kulturním zážitkům. Z Gradacu je možné podniknout výlety na poloostrov Pelješac, ostrovy Hvar a Korčulu, do Dubrovníku a také na nedaleká Bačinská krasová jezera.

(Pro více informací o ubytování, termínech a cenách - klikněte na název ubytovací kapacity)

Vila BIOKOVO od 8 067 Kč Vlastní strava 7 nocí Vila BIOKOVO Chorvatsko - Makarská riviéra   Apartman RINO od 14 357 Kč Vlastní strava 7 nocí Apartman RINO Chorvatsko - Makarská riviéra  

Cestovní kancelář Atlantika s historií v cestovních ruchu již 28 let zprostředkovává pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských destinací v Itálii, Chorvatsku, Řecku, Rakousku, Slovinsku. Zájezdy do exotických destinací jako jsou Maledivy, Zanzibar, Dominikánská republika. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské, lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa včetně poznávacích zájezdů. Naše CK je již po mnohu let hlavním sponzorem světové soutěže Grand Prix v moderní gymnastice. 

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2022 Atlantika, spol. s r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook