Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Poloha: na výborném místě, kde začíná promenáda kde je mnoho obchodů, supermarketu,  cukrárny, zábavného parku. Výborné místo na procházky i výlety.

Pláž: cca  50 m pěkná písčitá čistá pláž, po které dojdete až do Riminy nebo do Katoliky.

Ubytování: 2-4 lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení, sprchový kout bez závěsu,  větrák na vyžádání,  TV SAT, telefon, Wi-Fi, klimatizace,fén, telefon, WiFi, některé pokoje s balkonem (nelze garantovat),jednolůžkový pokoj na vyžádání a příplatek, dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar, výtah, parkoviště (za poplatek), trezor za poplatek, WiFi na recepci zdarma,.

Stravování: polopenze - snídaně – bufet, večeře formou menu a zeleninový bufet, voda zdarma k jídlu.

Jednoduchý hotel vhodný jako výchozí bod  cestování do okolí pro nenáročnou kientelu.

Cena obsahuje

  • 7x ubytování s polopenzí, ložní prádlo, ručníky

Cena neobsahuje

  • POVINNÉ PŔÍPLATKY:
  • pobytová taxa: + cca 1 € / osobu starší 14 let / den
  • DOPRAVA AUTOBUSEM:
  • + 2.690 Kč

Přímořské letovisko Riccione se nachází 10 km jižně od Rimini, se kterým je spojeno místní dopravou. Město módy, jehož ... hlavní třída, Via Ceccarini, je výstavní skříní celé riviéry v provincii Rimini. Návštěvník tu nalezne butiky nejvyhlášenějších italských designérů. Obzvláště mezi mladými návštěvníky je Riccione velmi vyhledávané pro velké množství diskoték na pobřeží, ale i v centru samého města. Pro rodiny s dětmi se zde nachází tématický park Otremare a vodní park Aquafan.  

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2019 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook