Nic nenalezeno

1. V souladu se zákonem 159/1999 Sb. je cestovní kancelář ATLANTIKA, spol. s r.o. řádně pojištěna pro případ úpadku. Toto pojištění je již zahrnuto do ceny zájezdu.

2. Komplexní cestovní (zdravotní) pojištění není v ceně zájezdů. Doporučujeme, aby si každý účastník zájezdu uzavřel pojištění léčebných výloh v zahraničí. V naší CK Vám můžeme zprostředkovat komplexní cestovní pojištění včetně pojištění zimních sportů od UNIQUA pojišťovny, a.s. Základní sazba činí 40 Kč na osobu a den (bez ohledu na věk). Rozsah pojištění: pojištění léčebných výloh a asistenční služba 1.500 000 Kč, nadstandardní asistenční služba (vyslání opatrovníka 50.000 Kč, náklady vzniklé ztrátou cestovních dokladů 25.000 Kč, zprostředkování finanční pomoci pojištěnému 25.000 Kč, náklady na právní pomoc a kauci 25.000 Kč), pojištění smrti následkem úrazu 150.000 Kč, pojištění trvalých následků úrazu 300.000 Kč, pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví třetí osoby, pojištění odpovědnosti za škodu na věci třetí osoby 1.000 000 Kč, pojištění zavazadel 10.000 Kč, pojištění storna zájezdu (max. 80 % storno poplatku do 10.000 Kč). Při pojistné události v zahraničí je nutné si vyžádat potvrzení (od lékaře, policie), bez potvrzení neuzná pojišťovna nárok na vyplacení náhrady. Po celou dobu pobytu (včetně přepravy) neodpovídá CK za ztrátu zavazadel.

Je třeba respektovat místní nařízení a obecná pravidla bezpečnosti na sjezdových tratích. Případné kolize jsou vyšetřovány místní policií na lyžích stejně jako dopravní nehody (pozor na alkohol v krvi). Proto doporučujeme pojistit se také proti škodám způsobených třetí osobě či na věci třetí osoby. Základní cestovní pojištění se nevztahuje na volné lyžování mimo vyznačené tratě. V Itálii platí povinnost nošení přilby u děti do 14 let. Všem ostatním helmy vřele doporučujeme. Při pobytu na sjezdových tratích mějte u sebe vždy doklady prokazující vaši totožnost a pojištění.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.