Termín Doprava Počet nocí Strava Cena od

Náš názor: hotel rodinného typu Stella Alpina je ideálním místem pro strávení lyžařské dovolené a využití Wellness.
Poloha: cca 7 km od Bellamonte - Luisa - Val \di \fiemme - oblast Obereggen a 7 km od ski centra Latemar Predazzo.
Vybavení: parkoviště, úschovna lyží, menší wellness s whirpool, sauna, posilovna, venkovní sluneční terasa, TV místnost, restourace, bar, dětské hřiště, WiFi zdarma. Možnost speciálních cen skipasů ue strany asistence hotelu.
Ubytování: 2-4lůžkové pokoje vybavené TV. sat, trezorem, fénem, koupelnou.Stravování: polopenze snídaně bufet, večeře formou menu. dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Cena obsahuje

  • 4 - 7 nocí s polopenzí v hotelu, gala večeři na Silvestra

Cena neobsahuje

  • nápoje
  • pobytové taxy splatné na místě
  • skipas

Poznámka

  • pejsi menší povoleny

Údolí Val di Fiemme nabízí pět lyžařských areálů: Alpe Cermis nad Cavalese, Passo Lavazé-Oclini, Ski Center Latemar (dostupné z Predazza a Pampeaga), Alpe di Bellamonte-Lusia a Passo Rolle. Lyžařská střediska nabízí sjezdovky všech náročností obsluhované supermoderními rychlými vleky a lanovkami. Na mnoha místech tu najdete dětské koutky věnované hrám ně sněhu pro nejmenší, i snowboardové parky, které sem přitahují velký počet mladých návštěvníků. Údolí nabízí i dvě moderní běžecká centra. První u jezera Tesero s nočním osvětlením, druhé v Lavazé, v nadmořské výšce 1.800 m.

Nadmořská výška: 900 – 2.250 m Počet vleků a lanovek: 46 Celková délka sjezdovek: 105 km Možnost umělého zasněžení: 105 km Obtížnost sjezdovek: 40 modrých, 40 červených, 16 černých Běžecké tratě: 150 km Snowpark: Obereggen Sjezdovky s nočním osvětlením: Obereggen (2,2 km) Vzdálenost z Prahy: 720 km Vzdálenost z Brna: 800 km

Cestovní kancelář Atlantika zprostředkovává již 25 let pobytové zájezdy do nejoblíbenějších evropských letovisek v Itálii, Chorvatsku, Řecku a Slovinsku. S naší cestovní kanceláří můžete absolvovat též poznávací zájezdy do Francie, Rakouska, Jižní Itálie, Holandska a dalších.  Užijete si tak výhled z památné Eiffelovy věže, poznáte celebrity v muzeu voskových figurín a nadýcháte se čerstvého horského vzduchu. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou tu lyžařské a cyklistické zájezdy a pobyty s možností využití lekcí Zumby. Ve spolupráci s našimi partnery vám můžeme nabínout i tuzemské a lázeňské pobyty a zájezdy do celého světa.

Provozováno na systému STOVKA - rezervační systém pro CK
Copyright © 2020 CK Atlantika, spol. s.r.o. • Všechna práva vyhrazena.
Facebook